SKRĘTKA UTP/K5/305M/ZEL NETSET
Symbol : UTP/K5/305M/ZEL
Dostupnosť: 7779 Ks.
Cena : 2.32
Cena : 2.32
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : UTP/K5/305M/ZEL
Dostupnosť: 7779 Ks.
Cena : 2.32
Cena : 2.32
Skrętka komputerowa UTP/K5/305M/ZEL przeznaczona do wykonywania profesjonalnych instalacji
Zastosowany na powłokę polietylen (PE) jest odporny na działanie promieniowania słonecznego UV i wilgoci
Ośrodek kabla wypełniony jest żelem, co zapobiega penetracji wzdłużnej wody w kablu
Przewód przeznaczony jest do wykonywania instalacji prowadzonych w ziemi, w kanałach kablowych
Dla ułatwienia pracy, na kablu co 1 m został nadrukowany znacznik długości
| W odcinku: | 305 m . Podana cena za 1m przy zakupie całej rolki |
| Rodzaj: | UTP kat. 5e Żelowana |
| Żyła wewnętrzna: | Ø 0.5 mm Cu Drut |
| Rezystancja: | 9.7 Ω / 100 m |
| Ekran: | ![]() |
| Powłoka zewnętrzna: | PE + żel |
| Kolor powłoki: | Czarny |
| Producent / Marka: | NETSET |
| Gwarancja: | 15 lat |
DIPOL Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.J
ul. Ciepłownicza 40
31-574 Kraków
Poland
info@dipol.com.pl
DIPOL Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.J
ul. Ciepłownicza 40
31-574 Kraków
Poland
info@dipol.com.pl
