SKRĘTKA UTP/K5-B2CA/305M/SET B2ca-s1a d0 a1 NETSET
Symbol : UTP/K5-B2CA/305M/SET
Dostupnosť: 865 Ks.
Cena : 2.46
Cena : 2.46
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : UTP/K5-B2CA/305M/SET
Dostupnosť: 865 Ks.
Cena : 2.46
Cena : 2.46
Skrętka komputerowa UTP/K5-B2CA/305M/SET przeznaczona do wykonywania profesjonalnych instalacji
Dla ułatwienia pracy, na kablu co 1 m został nadrukowany znacznik długości
Kabel jest zgodny z dyrektywą CPR nr 305/2011 i spełnia wymagania europejskiej normy PN-EN 50575 w której określono wymagania dotyczące właściwości w warunkach działania ognia, metody badań i oceny kabli stosowanych jako materiał budowlany. Kabel posiada Deklarację Właściwości Użytkowych, oraz oznaczenie CE, które potwierdzają jego zgodność z wytycznymi rozporządzenia CPR
Dzięki spełnieniu wysokich kryteriów dla odporności ogniowej, skrętka idealnie znajduje zastosowanie w budynkach i lokalizacjach, które mają podwyższone wymagania względem odporności na ogień - np. korytarze, klatki schodowe czy też drogi ewakuacyjne
| W odcinku: | 305 m . Podana cena za 1m przy zakupie całej rolki |
| Rodzaj: | UTP kat. 5e |
| Żyła wewnętrzna: | Ø 0.49 mm AWG 24, Drut Cu |
| Rezystancja: | 9.5 Ω / 100 m |
| Ekran: | ![]() |
| Powłoka zewnętrzna: | Ø 5.4 mm FR-LSZH |
| Kolor powłoki: | Szary (RAL 7032) |
| Klasa palności: | B2ca-s1a d0 a1 |
| Spełniane normy: | EN 50575:2014, EN60332-1-2:2004, EN50399:2011, EN60754-2:2014, EN 13501-6:2014 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 70 °C |
| Producent / Marka: | NETSET |
| Gwarancja: | 15 lat |
DIPOL Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.J
ul. Ciepłownicza 40
31-574 Kraków
Poland
info@dipol.com.pl
DIPOL Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.J
ul. Ciepłownicza 40
31-574 Kraków
Poland
info@dipol.com.pl
