STACJA KLIENCKA SXTSQ-5ACD MIKROTIK
Symbol: SXTSQ-5ACD
Dostępność: 7 szt.
Cena: 303.76
Cena: 303.76
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SXTSQ-5ACD
Dostępność: 7 szt.
Cena: 303.76
Cena: 303.76
SXTSQ-5ACD to kompletne rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych zaprojektowane z myślą o profesjonalnych rozwiązaniach bezprzewodowych
Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, urządzenie oferuje wydajność niespotykaną w tak kompaktowych urządzeniach
Obudowa wykonana z odpornego na działanie UV tworzywa zapewnia odporność na nawet najcięższe warunki atmosferyczne
Urządzenie współpracuje z platformą opartą na systemie MikroTik RouterOS
| Zakres częstotliwości: | 5150 MHz ... 5875 MHz |
| Typ anteny: | 16 dBi, 2Tx 2Rx MIMO - Pasmo 5 GHz |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prędkość transmisji: | 1000 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mb/s |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 23 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 23 ° |
| Tryby pracy: | Klient, Klient WDS, Router, Bridge (Point-to-Point) - 3 Poziom licencji MikroTik RouterOS |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Moc nadajnika: | 25 dBm |
| Pamięć: | 256 MB RAM, 16 MB Flash |
| Procesor: | IPQ-4018 4 x 716 MHz |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 10 V ... 30 V DC PoE (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | 7 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.21 kg |
| Wymiary: | 129 x 129 x 34 mm |
| Producent / Marka: | MikroTik |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls"
Aizkraukles iela 23
LV-1006 Riga
Latvia
support@mikrotik.com
