SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-4001-BL SATEL
Symbol : SP-4001-BL
Dostupnost: 15 opak
Cena : 139.38
Cena : 139.38
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : SP-4001-BL
Dostupnost: 15 opak
Cena : 139.38
Cena : 139.38
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: | Ochrona antysabotażowa (detekcja oderwania od podłoża oraz otwarcia obudowy) |
| Maksymalny pobór prądu: | 270 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | ![]() |
| Kolor: | Niebieski |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.92 kg |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Wymiary: | 148 x 254 x 64 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
satel@satel.pl
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
