SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-4003-BL SATEL
Symbol : SP-4003-BL
Dostupnosť: 7 Ks.
Cena : 176.11
Cena : 176.11
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : SP-4003-BL
Dostupnosť: 7 Ks.
Cena : 176.11
Cena : 176.11
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Pobór prądu: | max. 520 mA |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.82 kg |
| Wymiary: | 148 x 254 x 64 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl