Switch Dahua SF1005-EUR
Symbol : 60120
Dostupnost: 32 opak
Cena : 29.70
Cena : 29.70
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 60120
Dostupnost: 32 opak
Cena : 29.70
Cena : 29.70
| Parametr | Wartość |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Liczba portów Ethernet | 5 |
| Szybkość portów Ethernet | 10/100 Mbps (adaptacyjne) |
| Typ portów | 5 × 10/100 Base-T (porty 1-5) |
| Zasilanie | 5 VDC, 1 A |
| Temperatura pracy | 0 °C do +45 °C |
| Wilgotność pracy | 5%-95% RH |
| Temperatura przechowywania | -40 °C do +70 °C |
| Wilgotność przechowywania | 5%-95% RH |
| Pobór mocy | Spoczynek: 0.1 W; Obciążenie: 0.5 W |
| MTBF (średni czas bezawaryjny) | 952,5 lat |
| Przepustowość przełączania | 1 Gbit |
| Szybkość przekazywania pakietów | 0.744 Mpps |
| Bufor pakietów | 768 kbit |
| Tablica MAC | 2 000 adresów |
| Ochrona ESD (wyładowania statyczne) | 8 kV (powietrze); 4 kV (kontakt) |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | 2 kV (tryb wspólny) |
| Waga netto | 0.16 kg |
| Waga brutto | 0.28 kg |
| Wymiary produktu | 87 × 47 × 22 mm |
| Wymiary opakowania | 111 × 94 × 67 mm |
| Materiał obudowy | Metal |
| Montaż | Na biurku |
| Certyfikat | CE |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com