UCHWYT BIURKOWY MONITORÓW BRATECK-LDT66-C034 BRATECK
Symbol : BRATECK-LDT66-C034
Dostupnosť: 60 Ks.
Cena : 133.55
Cena : 133.55
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BRATECK-LDT66-C034
Dostupnosť: 60 Ks.
Cena : 133.55
Cena : 133.55
Uchwyt BRATECK-LDT66-C034 umożliwia mocowanie 3 monitorów LCD do blatu lub innych powierzchni płaskich
Uchwyt umożliwia łatwą regulację pochylenia panelu w pionie oraz obrotu w poziomie
| Standard mocowania: | VESA 75, VESA 100 |
| Rozmiar TV w calach: | 13 " ... 27 " |
| Nośność: | 3 x 7 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -45 ° ... 45 ° |
| Obrót w poziomie: | 180 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | 360 ° |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 35 mm |
| Wymiary: | 1430 x 480 x 150 mm |
| Waga: | 4.9 kg |
| Producent / Marka: | BRATECK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl