UCHWYT BIURKOWY MONITORÓW MC-691 MACLEAN
Symbol : MC-691
Dostupnost: 3 opak
Cena : 299.88
Cena : 299.88
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : MC-691
Dostupnost: 3 opak
Cena : 299.88
Cena : 299.88
Uchwyt MC-691 umożliwia mocowanie 3 monitorów LCD do blatu lub innych powierzchni płaskich
Uchwyt umożliwia łatwą regulację pochylenia panelu w pionie oraz obrotu w poziomie
| Standard mocowania: | VESA 75, VESA 100 |
| Rozmiar TV w calach: | 13 " ... 27 " |
| Nośność: | 8 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -45 ° ... 45 ° |
| Obrót w poziomie: | 180 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | 360 ° |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 35 mm |
| Wymiary: | 1330 x 550 x 83 mm |
| Waga: | 6 kg |
| Producent / Marka: | MACLEAN |
| Gwarancja: | 2 lata |
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl