UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA AR-89 ART
Symbol : AR-89
Dostupnosť: 54 Ks.
Cena : 91.69
Cena : 91.69
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : AR-89
Dostupnosť: 54 Ks.
Cena : 91.69
Cena : 91.69
Uchwyt umożliwia łatwą regulację pochylenia panelu w pionie oraz obrotu w poziomie
Maksymalna nośność uchwytu 40 kg
| Standard mocowania: | VESA : 100x100, 150x150, 200x100, 200x200, 300x300, 300x400, 400x400 |
| Rozmiar TV w calach: | 32 " ... 70 " |
| Nośność: | 40 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 67 ... 355 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -15 ° ... 3 ° |
| Obrót w poziomie: | -60 ° ... 60 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | -3 ° ... 3 ° |
| Waga: | 3.218 kg |
| Wymiary: | 440 x 420 x (67 ... 355) mm |
| Producent / Marka: | ART |
| Gwarancja: | 2 lata |
MULTIOFFICE SP. Z O.O.
ul. Zawiła 57b
30-390 Kraków
Poland
info@multioff.pl
MULTIOFFICE SP. Z O.O.
ul. Zawiła 57b
30-390 Kraków
Poland
info@multioff.pl