UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA MC-711N MACLEAN
Symbol : MC-711N
Dostupnost: 10 opak
Cena : 73.11
Cena : 73.11
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : MC-711N
Dostupnost: 10 opak
Cena : 73.11
Cena : 73.11
Uchwyt MC-711N jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie telewizora lub monitora LCD / OLED
Posiada łatwą regulację pochylenia panelu w pionie w granicach -15 ... 10° oraz obrotu w poziomie na 3 przegubach o 180° każdy
Możliwa jest rotacja w płaszczyźnie ekranu o ±3°
Uchwyt jest przystosowany do montażu zakrzywionych ekranów
| Standard mocowania: | VESA : 75, 100, 200x100, 200, 300x200, 300, 400x200, 400x300, 400 |
| Rozmiar TV w calach: | 26 " ... 55 " |
| Nośność: | 30 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 63 ... 415 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -15 ° ... 10 ° |
| Obrót w poziomie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | ± 3 ° |
| Wymiary: | 455 x 420 x (63 ... 415) mm |
| Waga: | 2.93 kg |
| Producent / Marka: | MACLEAN |
| Gwarancja: | 2 lata |
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl