UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA BRATECK-LPA52-466
A szimbólum: BRATECK-LPA52-466
A rendelkezésre álló: 39 PC-k.
Ár: 81.36
Ár: 81.36
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: BRATECK-LPA52-466
A rendelkezésre álló: 39 PC-k.
Ár: 81.36
Ár: 81.36
Uchwyt umożliwia łatwą regulację pochylenia panelu w pionie oraz obrotu w poziomie
Maksymalna nośność uchwytu 40 kg
| Standard mocowania: | VESA : 75, 100, 200, 300, 300x200, 400x200, 400, 600x200, 600x400 |
| Rozmiar TV w calach: | 37 " ... 70 " |
| Nośność: | 40 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 53 ... 464 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -15 ° ... 5 ° |
| Obrót w poziomie: | -60 ° ... 60 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | -3 ° ... 3 ° |
| Waga: | 4.72 kg |
| Wymiary: | 655 x 420 x (53 ... 464) mm |
| Producent / Marka: | BRATECK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl