UCHWYT KAMERY DS-1272ZJ-110B Hikvision
Symbol: DS-1272ZJ-110B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 141.98
Cena: 141.98
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-1272ZJ-110B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 141.98
Cena: 141.98
Do zastosowań zewnętrznych
| Rozstaw otworów montażowych: |
|
| Ilość otworów: | 2 lub 3 |
| Średnica uchwytu: | Ø 110 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 118 mm |
| Waga: | 1.364 kg |
| Wymiary: | 180 x 123 x 228 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700328 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com