UCHWYT KAMERY DS-1273ZJ-135B Hikvision
Symbol: DS-1273ZJ-135B
Dostępność: 2 szt.
Cena: 177.48
Cena: 177.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-1273ZJ-135B
Dostępność: 2 szt.
Cena: 177.48
Cena: 177.48
Do zastosowań zewnętrznych
| Średnica uchwytu: | Ø 136 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 154 mm |
| Waga: | 1.83 kg |
| Wymiary: | 290 x 243 x 136 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700329 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com