UCHWYT SUFITOWY KAMERY DS-1271ZJ-110 Hikvision
A szimbólum: DS-1271ZJ-110
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 154.64
Ár: 154.64
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: DS-1271ZJ-110
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 154.64
Ár: 154.64
Uchwyt sufitowy do kamer
| Średnica uchwytu: | Ø 110 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 543 mm |
| Waga: | 1.25 kg |
| Wymiary: | Ø 151 x 543 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700313 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com