UCHWYT SUFITOWY KAMERY DS-1271ZJ-120(BLACK) Hikvision
Symbol : DS-1271ZJ-120(BLACK)
Dostupnost: 2 opak
Cena : 227.90
Cena : 227.90
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DS-1271ZJ-120(BLACK)
Dostupnost: 2 opak
Cena : 227.90
Cena : 227.90
Uchwyt sufitowy do kamer
| Nośność: | 4.5 kg |
| Średnica uchwytu: | Ø 120 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision - Lista kompatybilnych urządzeń dostępna poniżej |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Dystans od powierzchni montażu: | 563 mm |
| Waga: | 1.29 kg |
| Wymiary: | Ø 150 x 563 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701730 |
| Gwarancja: | 3 lata |
HANGZHOU HIKVISION TECHNOLOGY CO., LTD
NO. 700, DONGLIU ROAD
310052 HANGZHOU
China
info.pl@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com