UCHWYT SUFITOWY KAMERY PFB220C DAHUA
A szimbólum: PFB220C
A rendelkezésre álló: 10 PC-k.
Ár: 140.46
Ár: 140.46
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: PFB220C
A rendelkezésre álló: 10 PC-k.
Ár: 140.46
Ár: 140.46
Uchwyt sufitowy do kamer
Uchwyt posiada przepust kablowy
| Średnica uchwytu: | Ø 47 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | DAHUA |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 767 mm |
| Waga: | 0.97 kg |
| Wymiary: | Ø 129 x 767 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com