CZUJKA DYMU FS2SD-GSM FERGUSON
A szimbólum: FS2SD-GSM
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 346.93
Ár: 346.93
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: FS2SD-GSM
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 346.93
Ár: 346.93
FS2SD-GSM jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do monitorowania zamkniętych pomieszczeń pod kątem obecności dymu widzialnego oraz do wczesnego wykrywania pożaru
Czujnik dymu jest przeznaczony do większości budynków, jednakże nie nadaje się dla przestrzeni na zewnątrz budynku lub bardzo wysokich pomieszczeń ze względu na możliwość nie objęcia detekcją występującego zagrożenia pożarowego
Współpracuje z systemem Ferguson SmartHome. Może być używany samodzielnie.
| Detekcja: | dym |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | 1 x Bateria typ CR123A / CR17335 3 A (wbudowana) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.285 kg |
| Wymiary: | Ø 150 x 46 mm |
| Producent / Marka: | FERGUSON |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Ferguson Sp. z o.o.
Dworska 1
61-619 Poznań
Poland
office@ferguson.pl
FERGUSON SP. Z O.O.
ul. Dworska 1 13
61-619 Poznań
Poland
info@ferguson.pl
