CZUJKA DYMU SD-09A2 EURA
Symbol : SD-09A2
Dostupnost: 59 opak
Cena : 42.96
Cena : 42.96
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : SD-09A2
Dostupnost: 59 opak
Cena : 42.96
Cena : 42.96
Czujnik dymu SD-09A2 zapewnia wczesne wykrywanie zagrożenia pożarowego w pomieszczeniach dzięki fotooptycznemu sensorowi montowanemu na suficie. Przy wykryciu dymu uruchamia głośny alarm ok. 85 dB oraz sygnalizację LED, a funkcja testu i kontrola stanu baterii ułatwiają bezpieczną eksploatację.
| Detekcja: | dym |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | Bateria 9V, typ 6F22/6LR61 (w komplecie) Pobór prądu < 10 µA (tryb czuwania) 30 mA (praca) |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | Ø 90 x 35 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
