KAMERA ENDOSKOPOWA BIGSTREN-23020 USB-C USB-MICRO LIGHTNING BIGSTREN
Symbol : BIGSTREN-23020
Dostupnosť: 61 Ks.
Cena : 87.71
Cena : 87.71
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BIGSTREN-23020
Dostupnosť: 61 Ks.
Cena : 87.71
Cena : 87.71
Kamera endoskopowa BIGSTREN-23020 to praktyczne narzędzie do inspekcji trudno dostępnych miejsc. Wyposażona w elastyczny przewód o długości 2 metrów oraz 6 diod LED, umożliwia dokładne badanie obszarów o ograniczonym oświetleniu. Urządzenie oferuje obraz w jakości Full HD. Dodatkowo, w zestawie znajdują się 3 wymienne końcówki, zwiększające funkcjonalność kamery.
| Standard: | USB-C, micro USB, Apple Lightning 8P |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Głębia ostrości: | 2 ... 10 cm |
| Współpracujące systemy: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 5 V DC z portu USB |
| Waga: | 0.089 kg (z kablem) |
| Wymiary: | Ø 7.9 x 59 mm 2 m (długość kabla) |
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu