LISTWA ZASILAJĄCA LE-049484 (6 GNIAZD) 1.5 m LEGRAND
A szimbólum: LE-049484
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 87.59
Ár: 87.59
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: LE-049484
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 87.59
Ár: 87.59
Listwa zasilająca umożliwia podłączenie do 6 urządzeń jednocześnie, przy maksymalnym łącznym obciążeniu 3680 W
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC / 50 Hz |
| Całkowity maksymalny prąd: | 16 A |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd sieciowych: | 6 gniazd ze stykiem ochronnym 16A/250V CEE 7/5 |
| Bezpiecznik: | ![]() |
| Wyłącznik: | ![]() |
| Przekrój przewodu: | 3 x 1.0 mm² |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały / Szary |
| Waga: | 0.39 kg |
| Wymiary: | 295 x 54 x 37 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
