LISTWA ZASILAJĄCA MEBLOWA FPS-3S/CABLE (3 GNIAZDA)
A szimbólum: FPS-3S/CABLE
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 82.98
Ár: 82.98
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: FPS-3S/CABLE
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 82.98
Ár: 82.98
Listwa zasilająca meblowa wyposażona w 3 gniazda sieciowe z uziemieniem, wysuwana z blatu, z przewodem o długości 1.8 m
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC / 50 Hz |
| Całkowity maksymalny prąd: | 16 A |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd sieciowych: | 3 gniazda ze stykiem ochronnym 16A/250V CEE 7/5 (Schuko) |
| Bezpiecznik: | ![]() |
| Wyłącznik: | ![]() |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne + Aluminium, Stal - malowanie proszkowe |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Kolor: | Srebrny + Czarny |
| Waga: | 1.47 kg |
| Wymiary: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
