LISTWA ZASILAJĄCA MEBLOWA FPS-2S2U/CABLE (2 GNIAZDA + 2 USB)
A szimbólum: FPS-2S2U/CABLE
A rendelkezésre álló: 11 PC-k.
Ár: 89.90
Ár: 89.90
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: FPS-2S2U/CABLE
A rendelkezésre álló: 11 PC-k.
Ár: 89.90
Ár: 89.90
Listwa zasilająca meblowa wyposażona w 2 gniazda sieciowe z uziemieniem oraz 2 porty USB.
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC / 50 Hz |
| Całkowity maksymalny prąd: | 16 A |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd sieciowych: | 2 gniazda ze stykiem ochronnym 16A/250V CEE 7/5, (Schuko) |
| Bezpiecznik: | ![]() |
| Wyłącznik: | ![]() |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne + Aluminium, Stal - malowanie proszkowe |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Kolor: | Srebrny + Czarny |
| Waga: | 1.47 kg |
| Wymiary: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
