MOBILNY UCHWYT MONITORA MC-739 MACLEAN
Symbol : MC-739
Dostupnost: 2 opak
Cena : 340.27
Cena : 340.27
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : MC-739
Dostupnost: 2 opak
Cena : 340.27
Cena : 340.27
MC-739 to mobilny wózek do telewizora / monitora, przeznaczony dla ekranów o przekątnej od 32 do 65 cali i wadze do 40 kg. Wyposażony w regulację wysokości, półkę na sprzęt oraz system zarządzania kablami, zapewnia wygodę użytkowania i estetyczny wygląd. Idealny do sal konferencyjnych, szkół i biur, gdzie liczy się mobilność i funkcjonalność.
| Standard mocowania: | VESA : 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200 400 x 300, 400 x 400 |
| Rozmiar TV w calach: | 32 " ... 65 " |
| Nośność: | 40 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | 0 ° ... 5 ° |
| Obrót w poziomie: | ![]() |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | ![]() |
| Wybrane cechy: | Półka multimedialna o wymiarach 485 x 295 mm |
| Waga: | 12 kg |
| Wymiary: | 1250 x 680 x 490 mm |
| Producent / Marka: | MACLEAN |
| Gwarancja: | 2 lata |
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
