UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA BRATECK-KL21G-44F
Symbol : BRATECK-KL21G-44F
Dostupnosť: 65 Ks.
Cena : 23.30
Cena : 23.30
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BRATECK-KL21G-44F
Dostupnosť: 65 Ks.
Cena : 23.30
Cena : 23.30
Uchwyt BRATECK-KL21G-44F jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie telewizora lub monitora LCD / OLED
Maksymalna nośność uchwytu 40 kg
| Standard mocowania: | VESA : 100, 200 x 100, 200, 300, 400 x 200, 400 |
| Rozmiar TV w calach: | 32 " ... 55 " |
| Nośność: | 40 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 27 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | ![]() |
| Obrót w poziomie: | ![]() |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | ![]() |
| Waga: | 1 kg |
| Wymiary: | 433 x 425 x 27 mm |
| Producent / Marka: | BRATECK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
