MODEM 4G LTE CAT. 6 RBLHGGR-FG621-EA MIKROTIK
Symbol: RBLHGGR-FG621-EA
Dostępność: 4 szt.
Cena: 845.74
Cena: 845.74
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLHGGR-FG621-EA
Dostępność: 4 szt.
Cena: 845.74
Cena: 845.74
Modem LTE6 RBLHGGR-FG621-EA pozwala uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci komórkowej
Zastosowana w zestawie antena o bardzo dużym zysku energetycznym (17 dBi) pozwala uzyskać stabilne połączenie nawet w miejscach znacznie oddalonych od najbliższych stacji nadawczych
Masywny radiator zapobiega przegrzaniu urządzenia niezależnie od panujących warunków oraz intensywności użytkowania
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af/at sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: | Antena siatkowa LTE : Ø 391 mm, Zysk energetyczny : 17 dBi |
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Kontrolki LED: | ![]() |
| Typ sieci: |
|
| LTE: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | ![]() |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Domyślny adres IP: | 192.168.88.1 |
| System operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | max. 8 W |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.686 kg |
| Wymiary: | Ø 391 x 237 mm |
| Producent / Marka: | MikroTik |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls"
Aizkraukles iela 23
LV-1006 Riga
Latvia
support@mikrotik.com

