STACJA KLIENCKA PFWB5-90AC DAHUA
Symbol : PFWB5-90AC
Dostupnost: 5 opak
Cena : 972.72
Cena : 972.72
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : PFWB5-90AC
Dostupnost: 5 opak
Cena : 972.72
Cena : 972.72
PFWB5-90AC to kompletne rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych zaprojektowane z myślą o profesjonalnych rozwiązaniach bezprzewodowych
Obudowa wykonana z odpornego na działanie UV tworzywa zapewnia odporność na nawet najcięższe warunki atmosferyczne
| Zakres częstotliwości: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Typ anteny: | 18 dBi, 2x2 MIMO - Pasmo 5 GHz |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prędkość transmisji: | max. 866 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mb/s |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 20 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 90 ° |
| Tryby pracy: | Klient WDS, Klient TDMA, Stacja bazowa WDS, Stacja bazowa TDMA, Stacja bazowa ARP NAT, Bridge, Router |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Moc nadajnika: | 30 dBm |
| Zasięg transmisji bezprzewodowej: |
|
| Pamięć: | 64 MB RAM, 16 MB Flash |
| Procesor: | QCA9563 750 MHz |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V ... 24 V DC - Passive PoE (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | 10 W |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.57 kg |
| Wymiary: | 383 x 100 x 98 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
