MODUŁ KLAWIATURY VTO4202F-MB5 DO MODUŁU VTO4202F-P DAHUA
Symbol : VTO4202F-MB5
Dostupnost: 23 opak
Cena : 185.48
Cena : 185.48
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : VTO4202F-MB5
Dostupnost: 23 opak
Cena : 185.48
Cena : 185.48
Moduł VTO4202F-MB5 jest przeznaczony do współpracy z modułem kamery VTO4202F-P
| Kompatybilność: | VTO4202F-P |
| Wybrane cechy: | Przycisk dzwonka - 5 szt. |
| Zasilanie: | 5 V DC - Dostarczane z innych modułów |
| Pobór mocy: | ≤ 1 W |
| Obudowa: | Metal + Plastik, Wodoodporna |
| Kolor: | Srebrny |
| Klasa szczelności: | IP65 - po dodatkowym uszczelnieniu połączenia obudowy z powierzchnią montażu np. silikonem |
| Wandaloodporna: | IK07 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary: | 100 x 100 x 31 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com