MODUŁ SYGNALIZACJI STANU VTO4202F-ML DAHUA
A szimbólum: VTO4202F-ML
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 103.72
Ár: 103.72
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: VTO4202F-ML
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 103.72
Ár: 103.72
Moduł VTO4202F-ML jest wyposażony w 3 diody sygnalizujące stan urządzenia
| Obudowa: | Metal + Plastik |
| Zasilanie: | 5 V DC - Dostarczane z innych modułów |
| Kolor: | Srebrny |
| Klasa szczelności: | IP65 - po dodatkowym uszczelnieniu połączenia obudowy z powierzchnią montażu np. silikonem |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK07 |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | 100 x 50 x 29 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com