NATYNKOWA OSŁONA PRZECIWDESZCZOWA DS-KABV6113-RS/SURFACE Hikvision
Symbol: DS-KABV6113-RS/SURFACE
Dostępność: 65 szt.
Cena: 46.33
Cena: 46.33
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-KABV6113-RS/SURFACE
Dostępność: 65 szt.
Cena: 46.33
Cena: 46.33
Natynkowa osłona przeciwdeszczowa przeznaczona do systemów natynkowych KV6103/6113 marki HIKVISION
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne (PC) |
| Zastosowanie: | KV6103, KV6113 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura otoczenia: | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.056 kg |
| Wymiary: | 150 x 80 x 49 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700624 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta PL
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com