NATYNKOWY UCHWYT DO WIDEODOMOFONU DS-KABV6113-A Hikvision
A szimbólum: DS-KABV6113-A
A rendelkezésre álló: 48 PC-k.
Ár: 43.34
Ár: 43.34
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: DS-KABV6113-A
A rendelkezésre álló: 48 PC-k.
Ár: 43.34
Ár: 43.34
Natynkowy uchwyt do wideodomofonu DS-KABV6113-A pozwala zamontować wideodomofon pod kątem 30° względem płaszczyzny ściany
Adapter umożliwia uzyskanie odpowiedniego kadru kamery, w przypadku gdy wideodomofon montowany jest na skrajnych stronach furtki lub drzwi
Produkt jest kompatybilny z wideodomofonami Hikvision z serii KV6103/KV6113
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne (PC) + Włókno szklane |
| Zastosowanie: | KV6103, KV6113 |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura otoczenia: | -40 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 133 x 54 x 39 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305701069 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com