NATYNKOWA OSŁONA PRZECIWDESZCZOWA DS-KABV8113-RS/SURFACE Hikvision
Symbol: DS-KABV8113-RS/SURFA
Dostępność: 34 szt.
Cena: 71.73
Cena: 71.73
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-KABV8113-RS/SURFA
Dostępność: 34 szt.
Cena: 71.73
Cena: 71.73
Natynkowa osłona przeciwdeszczowa przeznaczona do systemów modułowych DS-KV8113-WME1, DS-KV8213-WME1, DS-KV8413-WME1 marki HIKVISION
| Materiał wykonania: | Stal ocynkowana |
| Zastosowanie: | DS-KV8113-WME1(B)/SU, DS-KV8213-WME1(B)/SU DS-KV8413-WME1(B)/SU |
| Kolor: | Grafitowy |
| Temperatura otoczenia: | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 189 x 97 x 49 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700586 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com