OBUDOWA PODTYNKOWA DS-KD-ACF2 Hikvision
Symbol : DS-KD-ACF2
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 182.45
Cena : 182.45
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DS-KD-ACF2
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 182.45
Cena : 182.45
Obudowa podtynkowa dedykowana jest do modułowych wideodomofonów HIKVISION
W obudowie można zainstalować 2 moduły
| Liczba montowanych modułów: | 2 szt. |
| Materiał wykonania: |
|
| Zastosowanie: | DS-KD-xx |
| Kolor: | Czarny + Grafitowy |
| Waga: | 0.3 kg |
| Wymiary wewnętrzne: | 200 x 95 x 42 mm |
| Wymiary zewnętrzne: | 236 x 124 x 60 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700479 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com