ORGANIZER NA NARZĘDZIA KMXBB3015S Kistenberg
A szimbólum: KMXBB3015S
A rendelkezésre álló: 58 PC-k.
Ár: 9.76
Ár: 9.76
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: KMXBB3015S
A rendelkezésre álló: 58 PC-k.
Ár: 9.76
Ár: 9.76
KMXBB3015S to wygodny i użyteczny pojemnik zaprojektowany jako organizer na narzędzia
Odporny na uderzenia mechaniczne
Wszystkie produkty firmy Kistenberg zawierają przynajmniej 70% tworzywa pochodzącego z recyklingu oraz w 100% podlegają ponownemu przetwarzaniu.
| Przeznaczenie: | Organizer na narzędzia |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne - mieszanka polimerów o podwyższonej wytrzymałości |
| Kolor: | Czarny (pokrywa) + Czarny |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP55 |
| Waga: | 0.268 kg |
| Wymiary zewnętrzne: | 285 x 158 x 57 mm |
| Wymiary wewnętrzne: | 270 x 138 x 44 mm |
| Producent / Marka: | Kistenberg |
| Gwarancja: | 2 lata |
PROSPERPLAST sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice
Poland
info@prosperplast.pl
PROSPERPLAST sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice
Poland
info@prosperplast.pl