PŁYTA MONTAŻOWA DO DOCIEPLEŃ MDZ-XL-KB KOPOS
Symbol : MDZ-XL-KB
Dostupnost: 9 opak
Cena : 146.49
Cena : 146.49
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : MDZ-XL-KB
Dostupnost: 9 opak
Cena : 146.49
Cena : 146.49
Płyta montażowa z puszką elektroinstalacyjną do instalowania urządzeń elektrycznych (np. oświetlenie zewnętrzne, czujki ruchu, itp.) na docieplanych elewacjach budynków o grubości od 50 do 200 mm
Wytrzymała konstrukcja
Eliminacja powstawania mostów cieplnych
Przed instalacją konieczne jest przycięcie nośnika łącznie z załączoną izolacją do wymaganej długości, zgodnie z grubością warstwy izolacyjnej
| Ilość segmentów: | 1 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.57 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | 50 ... 200 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | Ø 63 x 39 mm (puszka) 238 x 238 x 42 mm (płyta montażowa) 120 x 120 x 200 mm (nośnik) |
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl