PÓŁKA P19F/720*P2 720 mm
Symbol : P19F/720*P2
Dostupnost: 9 opak
Cena : 182.96
Cena : 182.96
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : P19F/720*P2
Dostupnost: 9 opak
Cena : 182.96
Cena : 182.96
Półka do szafy RACK 19", przeznaczona do montażu urządzeń nie posiadających obudowy przystosowanej do montażu w szafach RACK
Półka dedykowana do szaf Rack o głębokości 800 mm
| W opakowaniu: | 2 szt. Podana cena za opakowanie |
| Szerokość: | 19 " |
| Głębokość: | 720 mm |
| Mocowanie: | czteropunktowe |
| Zastosowanie: | Rack 19" - głębokość ≥ 800 mm |
| Waga: | 3.8 kg |
| Wymiary: | 488 x 720 x 33 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |