PRZEDŁUŻACZ PS-2X1.5-20M/ORANGE 20 m
Symbol : PS-2X1.5-20M/ORANGE
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 70.89
Cena : 70.89
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : PS-2X1.5-20M/ORANGE
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 70.89
Cena : 70.89
Przedłużacz jednogniazdowy z uziemieniem do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
| Długość kabla: | 20 m |
| Przekrój przewodu: | 2 x 1.5 mm² |
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC / 50 Hz |
| Całkowity maksymalny prąd: | 10 A |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 2500 W |
| Liczba gniazd sieciowych: | 1 x CEE 7/17 |
| Bezpiecznik: | ![]() |
| Wyłącznik: | ![]() |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 1.5 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |
