PRZYCISK DZWONKA OR-DP-PD-1/B CZARNY ORNO
A szimbólum: OR-DP-PD-1/B
A rendelkezésre álló: 25 PC-k.
Ár: 18.22
Ár: 18.22
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: OR-DP-PD-1/B
A rendelkezésre álló: 25 PC-k.
Ár: 18.22
Ár: 18.22
Przycisk dzwonkowy OR-DP-PD-1/B to przewodowy przycisk natynkowy z miejscem na wizytówkę, przeznaczony do instalacji dzwonkowych. Wykonany z tworzywa sztucznego, oferuje stopień ochrony IP44, co zapewnia odporność na deszcz i niezawodne działanie na zewnątrz.
| Zasilanie: | max. 230 V AC / 1 A |
| Podświetlenie: | ![]() |
| Tabliczka opisowa: | ![]() |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.030 kg |
| Wymiary: | 81 x 33 x 18 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl

