PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE-A Wi-Fi 5, +ROUTER TCR100 2.4 GHz, 5 GHz, 433 Mb/s Teltonika
A szimbólum: TCR100
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 1215.30
Ár: 1215.30
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: TCR100
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 1215.30
Ár: 1215.30
Nowa seria urządzeń Teltonika TCR to seria zorientowanych na konsumenta routerów komórkowych i Ethernet przeznaczonych do zaawansowanych rozwiązań
Teltonika Networks TCR100 to bezprzewodowy punkt dostępowy Wi-Fi 5 zaprojektowany w celu zwiększenia zasięgu sieci Wi-Fi w środowiskach o średniej gęstości, w których niezbędna jest wysoka wydajność sieci
Urządzenie posiada Wi-Fi 5 - 802.11ac, intuicyjny interfejs RUTOS i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: |
|
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz IEEE 802.11 ac @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: |
|
| Porty LAN: | 2 x 10/100 Mbps - LAN |
| Kontrolki LED: | INTERNET, WiFi, LTE, Link/Act |
| Gniazdo SIM: | 1 x Mini SIM - 2FF |
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | WPA2/WPA3 Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, filtrowanie domen, adresów IP i MAC, wiązanie adresów IP i MAC |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 75 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wymiary: | 150 x 37 x 105 mm |
| Producent / Marka: | Teltonika |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
LT-51436 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.pl
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
0 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt
