PUNKT DOSTĘPOWY 4G LTE +ROUTER ARCHER-MR200 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 433 Mb/s TP-LINK
Symbol : ARCHER-MR200
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 435.38
Cena : 435.38
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : ARCHER-MR200
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 435.38
Cena : 435.38
Bezprzewodowy router ARCHER-MR200, działający zgodnie ze standardem IEEE 802.11 ac/b/g/n, umożliwia współdzielenie łącza sieciowego przez kilku użytkowników na obszarach objętych sygnałem 3G/4G
Urządzenie nie wymaga dodatkowej konfiguracji, jest gotowe do użycia zaraz po umieszczeniu w środku karty SIM i doprowadzeniu zasilania
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz , 5 GHz |
| Typ anteny: | 3 x WiFi - wbudowane , 2 x 4G LTE |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, IEEE 802.3/3u |
| Prędkość transmisji: |
|
| Typ modulacji: | DBPSK, DQPSK, CCK OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Porty LAN: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 95 % (bez kondensacji) |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 202 x 163 x 34 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
