PUSZKA ELEKTROINSTALACYJNA DO DOCIEPLEŃ KEZ-KB KOPOS
Symbol : KEZ-KB
Dostupnost: 7 opak
Cena : 101.64
Cena : 101.64
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : KEZ-KB
Dostupnost: 7 opak
Cena : 101.64
Cena : 101.64
Puszka elektroinstalacyjna do instalacji urządzeń na docieplanych elewacjach budynków o grubości od 50 do 200 mm
Wytrzymała konstrukcja
Eliminacja powstawania mostów cieplnych
Uwaga!
Przed montażem konieczne jest przycięcie nośnika zawierającego zamkniętą izolację do wymaganej długości w zależności od grubości warstwy izolacyjnej.
| Ilość segmentów: | 1 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.192 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | 50 ... 200 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 120 x 120 x 200 mm |
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl