PUSZKA ELEKTROINSTALACYJNA DO DOCIEPLEŃ KUZ-VI-KB KOPOS
A szimbólum: KUZ-VI-KB
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 158.70
Ár: 158.70
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: KUZ-VI-KB
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 158.70
Ár: 158.70
Uniwersalna puszka połączeniowa do instalowania urządzeń elektrycznych (np. sprzętu elektrycznego, gniazd dystrybucyjnych, itp.) na docieplanych elewacjach budynków o grubości od 120 do 330 mm
W komplecie z puszką znajduje się nośnik (tuba) oraz płaska pokrywa z gumową uszczelką
| Ilość segmentów: | 1, 2 |
| Klasa szczelności: | IP30 / IP44 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.776 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | 120 ... 330 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm, 71 mm |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl