PUSZKA PODTYNKOWA S-60KW
Symbol: S-60KW
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3.27
Cena: 3.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S-60KW
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3.27
Cena: 3.27
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka jest wykonana z tworzywa bezhalogenowego, samogasnącego
Puszka posiada konstrukcję szeregową dającą możliwość łączenia w wielokrotne bloki puszek
| Ilość segmentów: | 1 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | bezhalogenowy i niepalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 0.020 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 84 x 67 x 43 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |