PUSZKA PODTYNKOWA ZZ-60KFW SIMET
A szimbólum: ZZ-60KFW
A rendelkezésre álló: 60 PC-k.
Ár: 1.98
Ár: 1.98
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: ZZ-60KFW
A rendelkezésre álló: 60 PC-k.
Ár: 1.98
Ár: 1.98
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka może być stosowana jako pojedyncza lub łączona w standardowe zestawy ramkowe o rozstawie 71 mm
| Ilość segmentów: | 1 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0.016 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | Ø 67 x 43 mm |
| Producent / Marka: | SIMET |
| Gwarancja: | 2 lata |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl