STACJA LUTOWNICZA NA GORĄCE POWIETRZE BIGSTREN-21708 700 W BIGSTREN
A szimbólum: BIGSTREN-21708
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 127.42
Ár: 127.42
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: BIGSTREN-21708
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 127.42
Ár: 127.42
Stacja lutownicza BIGSTREN-21708 o mocy 700 W posiada regulację nadmuchu powietrza i temperatury powietrza w zakresie 100 °C ... 500 °C
W zestawie znajdują się 3 okrągłe dysze o średnicy 4, 7, 9 mm, które służą do wytwarzania węższego strumienia powietrza czyli pracy z większą precyzją
Stacja lutownicza na gorące powietrze to urządzenie używane do podgrzewania powietrza i koncentrowania strumienia gorącego powietrza do różnych zastosowań
Stacja może być używana do lutowania i odlewania plastikowych elementów, zwłaszcza przy naprawie elektroniki, do usuwania farby, skręcania rur plastikowych, kurczenia termokurczliwych rur, odmrażania zamków, formowania plastiku i wielu innych zadań, które wymagają skoncentrowanego strumienia gorącego powietrza
| Zastosowanie: | Prace wymagające skoncentrowanego strumienia gorącego powietrza |
| Moc znamionowa: | 700 W |
| Napięcie zasilania: | 230 V AC / 50 Hz |
| Przepływ powietrza: | max. 120 l/min |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 100 °C ... 500 °C |
| Długość kabla: | 0.9 m |
| Wymiary: |
|
| Waga: |
|
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu