SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY MR-100R/B
A szimbólum: MR-100R/B
A rendelkezésre álló: 30 PC-k.
Ár: 163.48
Ár: 163.48
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: MR-100R/B
A rendelkezésre álló: 30 PC-k.
Ár: 163.48
Ár: 163.48
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
Urządzenie posiada wewnętrzny akumulator o pojemności 1.3Ah
| Poziom natężenia dźwięku: | 115 dB |
| Wybrane funkcje: | Ochrona antysabotażowa (detekcja oderwania od podłoża oraz otwarcia obudowy) |
| Maksymalny pobór prądu: | 500 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | 12 V / 1.3 Ah (w komplecie) |
| Kolor: | Czarny + Czerwony |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 55 °C |
| Zasilanie: | 13.8 V DC (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Waga: | 1.01 kg |
| Wymiary: | 250 x 150 x 67 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |