UCHWYT SUFITOWY DO KAMER KULISTYCH DS-1471ZJ-155 Hikvision
A szimbólum: DS-1471ZJ-155
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 205.50
Ár: 205.50
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: DS-1471ZJ-155
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 205.50
Ár: 205.50
Uchwyt sufitowy do kamer
| Rozstaw otworów montażowych: |
|
| Ilość otworów: | 2 lub 4 |
| Nośność: | 3 kg |
| Średnica uchwytu: | Ø 155 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision - Lista kompatybilnych urządzeń dostępna poniżej |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 565 mm |
| Waga: | 0.65 kg |
| Wymiary: | Ø 155 x 565 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701858 |
| Gwarancja: | 3 lata |
HANGZHOU HIKVISION TECHNOLOGY CO., LTD
NO. 700, DONGLIU ROAD
310052 HANGZHOU
China
info.pl@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com