BEZPRZEWODOWY REPEATER ARA43-W2(868) DAHUA
Symbol : ARA43-W2(868)
Dostupnost: 3 opak
Cena : 406.32
Cena : 406.32
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ARA43-W2(868)
Dostupnost: 3 opak
Cena : 406.32
Cena : 406.32
Bezprzewodowy repeater zapewniający dwukierunkową komunikację na częstotliwości 868 MHz
ARA43-W2(868) pozwala na wzmocnienie sygnału i zwiększenie zasięgu działania urządzeń bezprzewodowych Dahua
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe DAHUA |
| Pasmo częstotliwości: | 868 MHz |
| Liczba obsługiwanych urządzeń bezprzewodowych: | max. 32 |
| Zasięg transmisji bezprzewodowej: | 1600 m (otwarta przestrzeń) |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Zasilanie awaryjne: | Bateria litowa |
| Czas podtrzymania baterii: | ≤ 35 h |
| Obudowa: | Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.31 kg |
| Wymiary: | 163 x 163 x 33 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com