CZUJKA DYMU OR-DC-634 ORNO
Symbol : OR-DC-634
Dostupnosť: 7 Ks.
Cena : 55.21
Cena : 55.21
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : OR-DC-634
Dostupnosť: 7 Ks.
Cena : 55.21
Cena : 55.21
OR-DC-634 to bateryjny czujnik dymu do montażu natynkowego, przeznaczony do użytku wewnętrznego. Wykrywa widzialny dym powstający w początkowym stadium pożaru i sygnalizuje zagrożenie zarówno dźwiękowo, jak i optycznie. Zasilany jest baterią 9V (w zestawie), posiada przycisk TEST/PAUZA i cechuje się żywotnością do 10 lat oraz zgodnością z normą EN 14604:2005.
| Detekcja: | dym |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | Bateria 9V, typ 6LR61 11 µA - Stan czuwania 11 mA - Sygnalizacja alarmu |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.095 kg |
| Wymiary: | Ø 90 x 56 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl
