CZUJKA GAZU ZIEMNEGO (METANU) I LPG (PROPAN-BUTAN) GD-00A2
Symbol : GD-00A2
Dostupnosť: 12 Ks.
Cena : 124.22
Cena : 124.22
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : GD-00A2
Dostupnosť: 12 Ks.
Cena : 124.22
Cena : 124.22
Czujnik gazu Eura GD-00A2 stale monitoruje obecność gazu ziemnego i LPG, a po przekroczeniu <10% LEL uruchamia głośny alarm optyczno-akustyczny 85 dB, ostrzegając przed ryzykiem wybuchu. Zasilanie bezpośrednio z gniazda 230V AC, półprzewodnikowy sensor, diody LED i przycisk TEST zapewniają wygodny montaż oraz pewną kontrolę instalacji gazowej.</p>
| Detekcja: | Gaz ziemny (metan), Gaz LPG (propan-butan) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: | < 10% dolnej granicy wybuchowości |
| Funkcja prealarmu: | ![]() |
| Autodiagnostyka: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.30 kg |
| Wymiary: | 110 x 70 x 45 mm |
| Długość przewodu: | 1500 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
