CZUJKA TLENKU WĘGLA (CZADU) CD-18A2V2300/B EL HOME
Symbol: CD-18A2V2300/B
Dostępność: 57 szt.
Cena: 103.20
Cena: 103.20
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CD-18A2V2300/B
Dostępność: 57 szt.
Cena: 103.20
Cena: 103.20
Czujnik tlenku węgla EL HOME CD-18A2V2300/B stale monitoruje stężenie CO i przy przekroczeniu norm uruchamia głośny alarm dźwiękowo-optyczny oraz pokazuje poziom zagrożenia na wyświetlaczu LCD. Elektrochemiczny sensor o 10-letniej żywotności, zasilanie bateryjne i certyfikacja CNBOP-PiB zapewniają wysoką niezawodność ochrony w domu.
| Detekcja: | Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: |
|
| Zasilanie bateryjne: | 2 x bateria LR6 (AA) (w komplecie) Pobór prądu 20 µA (tryb czuwania) 50 mA (alarm) |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.105 kg |
| Wymiary: | 120 x 73 x 34 mm |
| Producent / Marka: | EL HOME |
| Gwarancja: | 2 lata |
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl